1. Fiyatlarımız:

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Ürünlerimiz TL. para birimiyle fiyatlandırılmaktadır.

 

2. Ödemeler:

Ödemelerinizi, kredi kartı veya banka havalesi/eft yoluyla yapabilirsiniz. İşbankası, Garanti, Yapıkredi, Akbank ve Finansbank kartları ile yapılan ödemelere taksit olanağı bulunmaktadır. Bankanın yapmış olduğu kampanya koşullarına göre ilave taksit sayısı değişiklik göstermektedir.

 

3. Siparişlerinizin Geçerliliği:

Siparişleriniz, ödemenin Günsah Saat’e ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli tarafınıza iade edilecektir.

 

4. Teslimat:

Tüm siparişleriniz Yurt İçi Kargo ile ücretsiz gönderilir. İstanbul içi siparişler 3 iş günü, İstanbul dışı siparişler ise maksimum 6 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kıbrıs ve adalara teslimatımız bulunmamaktadır. Bu gibi olan teslimatlar için merkez adres verilmesi gerekmektedir. Kargo gönderimi ücretsiz olduğundan, teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir. 


Siparişiniz, ödemeniz Günşah Saat’e ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir. Siparişlerinizin takibini, Saatzamani.com. siparişlerim bölümünden yapabilirsiniz. Satınalma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve fiyatsız irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir. 


Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

 

5. Sipariş İptali, Ürün İade ve Değişim İşlemleri:

 

İade (Cayma Hakkı)

Ürün tesliminden itibaren 14 gün içinde ürün iade (cayma) hakkına sahipsiniz. Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemi için; faturanın arkasında bulunan formu doldurup, ürün ve faturanın aslını Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak Günşah Saat adresine gönderiniz. Yapılan değerlendirmenin sonucunu siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. Para iadesi için; Yapacağınız tüm iadeler; Günşah Saat tarafından kargo şirketi aracılığı ile yapılmalıdır. 


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Ürünün hasarsız, tüm aksesuarları, sertifikaları ve faturasının tüm kopyaları ile gönderilmesi gerekir.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Size teslimat yapan kargo firması aracılığıyla ile iade gönderimini yapmanız gerekir. Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

- İade etmek istenilen ürünün faturası KDV mükellefi (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) adına düzenlenmiş ise, ürünü iade ederken, iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) düzenlenmelidir. Faturası, KDV mükelleflerine (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) düzenlenmiş siparişlerin iadeleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

 

Değişim

Fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. Faturanın arkasında bulunan formu doldurup, ürün ve faturanın aslını Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak Günşah Saat adresine gönderiniz. Değişim yapacağınız ürünün kullanılmamış ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. Değiştirmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise değişim işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin değişimi yapılamamaktadır.