Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra stoğu olan ürünlerde aynı gün; yurt dışı ithalat durumunda olan ürünlerde 20 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul 'a uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Kargo firmamız Yurt İçi ve Ptt Kargo'dur.

 

Özel sipariş ürünlerinin teslim süreleri sipariş zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiş olup yada sizinle iletişime geçilerek bilgi verilecektir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmasının çalışmama durumu nedeniyle kargo çıkışı yapılamamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi ve Ptt Kargo firması ile gönderilmektedir.

 saatzamani online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda 

 

 Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 15 (Onbeş) ve en fazla 20 (Yirmi) iş günü bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.